Elektrik sayaçları

130'dan fazla ülkedeki, her türlü coğrafyada, iklimde, topolojide sistem işleten müşterilerimiz ürünlerimizi kulanmaktadır. Müşterilerimiz arasında her büyüklükte iletim-dağıtım-üretim şirketleri, ticari ve endüstriyel işletmeler bulunur. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz de müşteriye özel ihtiyaçları karşılamak için benzer şekilde geniş çeşitliliğe sahiptir. Kaliteli, sağlam ve yüksek doğrulukta ölçüm yapan sayaçlarımız, bütün sayaç uygulamalarına çözüm sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. Sayaçlarımızda enerji ölçümlerinin yanı sıra çok çeşitli güç kalitesi ve enerji sürekliliği ölçümleri de yapılmakta ve kayıtları saklanmaktadır.

Yeni akıllı sayaçlar AS1440, AS3000, AS3500 trifaze sayaç ve AS200 monofaze sayaçlarımız tüketici ölçüm noktalarında, solar fotovoltaik elektrik üretim tesislerinde kullanılıyor. Üzerlerinde abonenin enerjisini uzaktan açıp kesmek için 100A kapasiteli röle bulunabiliyor. İhtiyaca göre çeşitli uzaktan haberleşme modülleri sayacın üzerine takılabiliyor, böylelikle sistemlerinize kolay ve ekonomik olarak bağlanabiliyor.

A1500 – master / slave gibi özel uygulamalar, çift seri port ve çok sayıda giriş-çıkış kontağı gereken uygulamalar, çok yüksek doğrulukta ölçüm gereken, enerji üretim tesisleri, iletim şebekesi bağlantı noktaları ve OG'den bağlantı yapılan büyük tüketim noktalarında kullanılıyor. A1500 üzerinde bulunabilen pulse girişleri ile gaz ve su sayaçlarının uzaktan okunmasını kolaylaştırıyor.

Yeni ürünümüz A1800'ün seri portlarında SCADA, proses otomasyon ve BMS sistemlerine doğrudan bağlantı için Modbus protokolü bulunabiliyor. Çift seri port bulunabilme, yüksek dorulukta enerji ölçümü, kapsamlı EN50160 ve IEEE güç kalitesi testleri bu sayacın belirgin özellikleri arasındadır.
AS220
OSOS uygulamaları için monofaze akıllı sayaçdevamı

 
AS1440
Bütün tüketiciler ve solar fotovoltaik üretim tesisleri için akıllı sayaçdevamı

 
A1500
Elektrik üretim tesisleri, büyük tüketiciler ve iletim sistemi trafo merkezleri için yüksek doğrulukta ölçen elektronik sayaçdevamı

 
A1800
SCADA ve proses otomasyon sistemlerine bağlantı için Modbus protokolüyle haberleşen sayaçdevamı

 
AS3000
Direkt bağlı ölçü devreleri için yeni nesil akıllı sayaçdevamı

 
AS3500
Akım trafolu ölçü devreleri için yeni nesil akıllı sayaçdevamı

 
A1350
Endüstriyel tesisler, ticari işletmeler ve konutlar için güç kalitesi ölçümleri ve testleri yapan trifaze sayaçdevamı